Prekių katalogas

Kaip išsirinkti minkštą kampą

 • Minkšti kampai

  Kas yra minkštas kampas - kampinė sofa?

  Minkštas kampas tai yra kampinė sofa, kurios kampas yra išilgai jo dalies, todėl kai kurios sėdimos dalys yra stačiu kampu su kitomis. Dauguma minkštų kampų yra L formos, todėl vienas kraštas yra trumpesnis už kitą, nors visiškai įmanoma, kad jie būtų vienodo ilgio, todėl visi mūsų siūlomi minkštų kampų dizainai yra įvairių dydžių ir konfigūracijų.

   

  Kodėl verta rinktis minkštą kampą - kampinę sofą?

  Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės mėgsta minkštus kampus. Pirma, tai yra tikrai efektyvus erdvės panaudojimo būdas ir jie neužgriozdina kambario tiek, kiek naudojant įprastą sofą ir fotelius. Iš dalies taip yra todėl, kad jie suteikia daugiau sėdimų vietų, kad nereikėtų kitų kėdžių, ir iš dalies todėl, kad jie taip gerai veikia, kai įstumiami į kampą. Tai atveria kambario viduryje daugiau grindų, todėl jūsų kambarys atrodo didesnis ir erdvesnis.

  Kitas puikus minkštų kampų bruožas yra tai, kokie jie yra patogūs. Visiems patinka sėdėti už kampo ar galėti pakelti kojas ir atsipalaiduoti. Galų gale, jūsų kampinė sofa taps jūsų dažniausiai naudojamu baldu, kaip ir daugumai žmonių, galbūt yra prasminga turėti tiesiog didelį patogų minkštą kampą, kuriame galite išsitiesti ir nesijaudinti.

  Kitas dalykas, kuris mums visiems patinka kampinėse sofose, yra tai, kokie jie yra draugiški. Nesvarbu, ar tai šeima, ar draugų grupė, kurie šnekučiuojasi, ar žiūri filmą, kampinė sofa suartina visus.

   

  Man reikia kairės ar dešinės kampinės sofos?

  Beveik bet koks kitas jūsų įsigytas baldas yra simetriškas, todėl jums nereikia jaudintis, kurios krypties jis yra. Tačiau dauguma minkštų kampų turi ilgą ir trumpesnį kraštą, o tai gali būti nepaprastai svarbu, atsižvelgiant į tai, kaip jūsų kambarys yra išdėstytas ir kur norėsite statyti minkštą kampą. Jeigu stovite priešais minkštą kampą, trumpasis kraštas yra dešinėje pusėje, tai yra dešinioji pusė, jei kampas ir trumpasis kraštas yra kairėje, akivaizdu, kad tai bus kairinis minkštas kampas.

  Taigi, kaip nuspręsti, kokios krypties minkšto kampo jums reikia? Tai labai priklauso nuo to, kur jis bus statomas kambaryje. Jei jis bus dedamas į kampą, iš karto gali būti aišku, kad vienoje sienoje yra daugiau vietos nei kitoje, ypač jei ją perskiria, pavyzdžiui, židinys, durys ar įmontuotos lentynos. Jei taip, turite įsitikinti, kad minkšto kampo pusė yra teisinga, kad trumpesnis kraštas eitų į trumpesnę sienos pusę.

  Kitais atvejais tai gali priklausyti tik nuo to, kaip norite, kad kambarys atrodytų; priklausomai nuo to, kur yra durys, kur yra televizorius ir panašiai. Svarbu pagalvoti apie tai prieš pateikiant užsakymą ir įsitikinkite, kad užsisakėte tinkamos krypties kampinę sofą. Visus mūsų minkštus kampus galima rinktis iš kairės arba dešinės pusės, todėl tai yra tik pasirinkimas, kai pasirenkate kampo kryptį pirkdami.

   

  Kokio dizaino norite?

  Kaip ir standartinės sofos, taip ir mūsų siūlomi minkšti kampai yra įvairių stilių; oda arba audinys, klasikinis ar modernus, su porankiais arba be jų, su kojelėmis arba be jų ir panašiai. Daugeliu atvejų tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir to, kas atitiks jūsų skonį, biudžetą ir jūsų namų dizainą.

  Medžiagos pasirinkimas yra labai asmeniškas, tačiau vis tiek verta turėti omenyje kiekvieno privalumus ir trūkumus. Pagaminti iš audinio minkšti kampai kartais gali būti minkštesni ir patogesni, ypač labai karštu ar šaltu oru, ir jos nebus subraižytos ar dėvimos taip, kaip oda. Minkšti kampai iš audinio paprastai yra šiek tiek pigesnės. Kita vertus, odinės sofos gali būti ypač elegantiškos ir suteikti erdvei aukščiausios klasės išvaizdą. Jie taip pat nelaiko dulkių ir kitų alergenų, todėl gali būti geresni alergiškiems žmonėms ir nereikia reguliariai siurbti.

   

  Į kokias savybes turėtumėte atkreipti dėmesį?

  Tačiau sofos pasirinkimas šiais laikais nėra tik stiliaus, medžiagos ir spalvos pasirinkimas. Galite apsvarstyti keletą kitų funkcijų:

  Šezlongo galas yra sofos sėdimos dalies pratęsimas viename gale. Jis sukuria L formos formą ir prireikus suteikia šiek tiek daugiau sėdimų vietų, nors tikrasis pranašumas yra papildomas komfortas ir galimybė pakelti kojas. Šezlongo galas užima šiek tiek daugiau vietos ir dėl to,  jūsų kampinė sofa dar labiau kviečia prisėsti.

  Nėra jokios priežasties, neįsigyti minkšto kampo su miegama dalimi, o didžioji mūsų siūlomo asortimento dalis yra kaip kampinės sofos - lovos. Tai suteikia jums lankstumo pasiūlyti svečiams patogią lovą, neišeikvojant vietos, todėl visada verta apsvarstyti galimybę minkštą kampą įsigyti kaip miegamąją sofą - lovą.

  Puikus dalykas su kampinėmis miegamosiomis sofomis yra tas, kad dauguma jų turi patalynės dėžes, tai daugeliu atvejų sukurią namuose papildomą erdvę, leidžiančią įdėti patalynę ar mažai naudojamus daiktus.

   

  Išvada

  Naujo minkšto kampo pirkimas yra didelis ir įdomus sprendimas. Dažnai tai bus tas daiktas, dėl kurio jūsų gyvenamasis plotas įgaus naujų spalvų ir kuriam praleisite daug laiko. Kampinė sofa gali būti puikus pasirinkimas, atlaisvinantis papildomą erdvę kambaryje ir suteikiantis galimybę patogiai atsipalaiduoti prie televizoriaus ar priimti draugus ar šeimos narius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra šiek tiek laiko, kol ką nors įsigysite, kad pagalvotumėte, kaip išdėstysite savo kambarį ir kaip tikitės naudoti savo minkštą kampą, taigi, kokios kampinės sofos jums reikia?

 • naujienlaiškio prenumerata

  Informacija