Prekių katalogas

Miegamojo lovos "SMART-CLICK"

 • MODULINĖ SISTEMA "SMART-CLICK"

  Minkštos plokštės leidžia jums sukurti unikalią galvos atramą „Smart Click“ sistemoje. Jie puikiai papildo lovos konstrukcijas. Kiekviena plokštė gali būti pagaminta iš visiškai skirtingo audinio - riba yra tik jūsų vaizduotė.

  Dideli „Smart Click“ moduliai leidžia sukurti dar labiau fenomenalų galvūgalį - jo formą ir dydį individualiai nusprendžiate jūs, planuodami savo kasdienio poilsio vietą.

  „SMART CLICK“ yra tam tikros rūšies sistema, leidžianti sudaryti bet kokią lovos galvos atramos sistemą, naudojant šiai sistemai skirtus elementus.

  Svarbu: Minkštų ir kontinentinių lovų dydžių paklaida yra +/- 1 cm.

   

  GALIMI MODULIŲ DYDŽIAI

  Modulio dydis:

  54x30 cm.

  60x30 cm.

  67x 30 cm.

  90x40 cm.

  45x45 cm.

  Lovos (čiužinio) dydis:

  140x200 cm.

  160x200 cm.

  180x200 cm.

  180x200 cm.

  universalus


  MODULIŲ KAINOS

  Modulio kaina priklauso nuo audinio kategorijos, dėl galimų audinių ir spalvų pasirinkimo susisiekite su mumis el. paštu.

  LOVOS RĖMAS "BOX" - KAINOS

  Lovos rėmas komplektuojamas pasirinktinai su lovos grotelėmis arba patalynės dėže su dujiniu pakėlimo mechanizmu.

  LOVOS GROTELĖS "EASY" - KAINA

  LOVOS PATALYNĖS DĖŽĖ

  Lovos patalynės dėžė, komplektuojama kartu su dujiniu pakėlimo mechanizmu. Taip pat galima rinktis patalynės dėžės atidarymą iš priekio arba šono.

  LOVOS PAGRINDAS "BONELL-BOX"

  „Bonell-Box“ yra kontinentinės lovos pagrindas, pagamintas iš medinio rėmo ir čiužinio su įdėklu iš spyruoklių. Be to, ant spyruoklių taip pat yra poliuretano putų sluoksnis. Dėl to „Bonell-Box“ yra ne tik patogus, bet ir patvarus pagrindas, palaikantis aukštesnius lovos lygius. Visa tai yra apmušta jūsų pasirinktu audiniu.

  Vienas iš didžiausių „Bonell-Box“ lovos privalumų (be išskirtinio elastingumo) yra galimybė individualiai pasirinkti likusias lovos dalis.

  Dėl to, kad „Bonell-Box“ yra lova be galvos atramos, ją galima pasirinkti ir sukurti iš minkštųjų „SMART-CLICK“ sistemos modulių (4 dydžių, kiekvienas modulio tipas gali būti derinamas įvairiais būdais).

  „Bonell Box“ yra žemiausias lovos sluoksnis, kurį galima pastatyti. Verta paminėti, kad šį pagrindinį sluoksnį sudaro tvirtas rėmas.

  LOVOS PAGRINDO "BONELL-BOX" - KAINOS

  Kainos pateiktos "BONELL-BOX" lovos pagrindo už vienetą, viršutiniai sluoksniai, tai yra čiužinys ir antčiužinis į kainą neįeina.


  LOVOS PAGRINDAS "POCKET-BOX"

  „Pocket-Box“ yra kontinentinės lovos pagrindas. Jį sudaro tvirtas medinis rėmas ir čiužinys su kišeninėmis spyruoklėmis, ant kurių yra papildomas poliuretano putų sluoksnis. Visa tai yra apmušta jūsų pasirinktu audiniu.

  „Pocket-Box“ pasižymi nuoseklia, tvirta konstrukcija ir galimybe individualiai pasirinkti kitus komponentus.

  Dėl to, kad „Pocket-Box“ yra lova be galvos atramos, ją galima pasirinkti ir sukurti iš minkštųjų „SMART-CLICK“ sistemos modulių (4 dydžių, kiekvienas modulio tipas gali būti derinamas įvairiais būdais).

  "Pocket Box“ yra žemiausias lovos sluoksnis, kurį galima pastatyti.

  LOVOS PAGRINDO "POCKET-BOX" - KAINOS

  Kainos pateiktos "POCKET-BOX" lovos pagrindo už vienetą, viršutiniai sluoksniai, tai yra čiužinys ir antčiužinis į kainą neįeina.


  KELETAS "SMART-CLICK" IŠDĖSTYMO PAVYZDŽIŲ

  Dideli „Smart Click“ moduliai leidžia sukurti dar labiau fenomenalų galvūgalį - jo formą ir dydį individualiai nusprendžiate jūs, planuodami savo kasdienio poilsio vietą.

  MODULIO 67x30 cm. PAVYDŽIAI

  MODULIO 60x30 cm. PAVYDŽIAI

  MODULIO 54x30 cm. PAVYDŽIAI

  MODULIO 45x45 cm. PAVYDŽIAI

  Dėl galimos komplektacijos, audinių ir spalvų pasirinkimo susisiekite su mumis el. paštu.

 • naujienlaiškio prenumerata

  Informacija